انگلیش کید : آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ،آموزش موزیکال، مکالمه ، حروف الفبا ، آهنگ ، کارتون ،واژگان انگلیسی ، دوره های آموزشی انگلیسی برای کودکان

هزینه کلاس آیلتس در تهران

هزینه کلاس‌های آمادگی آیلتس به فاکتورهای مختلفی از جمله سطح فعلی زبان آموز، بودجه در نظر گرفته برای کلاس و زمان بستگی دارد. براساس این 3 فاکتور اصلی میتوان به صورت تقریبی هزینه کلاس مد نظر را پیش بینی کرد.

انتخاب کلاس آیلتس براساس هدف و بودجه

اگر سطح شما در باند 4 آیلتس باشد و نیاز به سطح سازی داشته باشید با توجه به زمان و بودجه تان میتوانید بین کلاس های گروهی یا خصوصی یکی را انتخاب کنید اما اگر در سطح 7 آیلتس باشید پیشنهاد میشود بین کلاس خصوصی آیلتس و محصولات خودآموز یکی را انتخاب کنید زیرا برای زبان آموزان این سطح کلاس گروهی پیشنهاد نمیشود.

نکته مهمی که در مورد هزینه کلاس های آیلتس باید بدانید اینست که هزینه شرکت در کلاس های زبان انگلیسی و ارتقا مهارت های زبانی در کشورهای خارجی چندین برابر است بنابراین بهتر است که در ایران سطح زبان خود را ارتقا دهید زیرا چه قصد مهاجرت داشته باشید چه برای ادامه تحصیل بخواهید آیلتس بگیرید، منطقی تر است که شما یک یا دو سال قبل از شرکت در آزمون شروع به یادگیری کنید تا مجبور نباشید در کشور مقصد چندین برابر برای یادگیری زبان هزینه کنید.

هزینه استاد آیلتس

یکی از چالش های زبان آموزان معمولا انتخاب استاد آیلتس است. اگر در بازار آموزشی ایران کمی تحقیق کنید متوجه خواهید شد که دستمزد اساتید آیلتس بین بازه قیمتی 70 الی 500 هزار تومان (جلسه ای) متغیر است.

توصیه ما برای انتخاب استاد آیلتس اینست که بعد از مشاهده رزومه اساتید مختلف، هزینه یک جلسه را پرداخت کرده و با اساتید منتخب کلاس بگیرید چون معمولا در همان جلسه اول مشخص خواهد شد که آیا می‌خواهید با این استاد ادامه دهید یا خیر.

هزینه های جانبی

هزینه های جانبی آیلتس شامل هزینه های خرید کتاب و منابع آیلتس است. هزینه جانبی دیگری از جمله هزینه های مربوط به تعیین سطح یا آزمون های ماک آیلتس نیز وجود دارد که بهتر است در لیست هزینه هایتان منظور شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%تخفیف ویژه آموزش زبان انگلیسی کودکان%
مشاهده جشنواره تخفیف