انگلیش کید : آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ،آموزش موزیکال، مکالمه ، حروف الفبا ، آهنگ ، کارتون ،واژگان انگلیسی ، دوره های آموزشی انگلیسی برای کودکان

قوانین و مقررات

1. سایت انگلیش کید در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

2. خدمات سایت انگلیش کید به‌طورکلی به شرح زیر است:

-ارایه ویدیوهای آموزشی زبان انگلیسی

-ارایه فایلهای صوتی آموزشی زبان انگلیسی

-ارایه فایل های تمرینی زبان انگلیسی

-انتشار مقالات مفید در زمینه یادگیری بهتر زبان انگلیسی

-ارایه محصولات آموزشی برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی

3.عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت انگلیش کید رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت انگلیش کید می‌باشد.

4.هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت انگلیش کید استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

5.هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت انگلیش کید می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام انگلیش کید را ندارد.

6.اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت انگلیش کید هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

7.درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، انگلیش کید می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

8.اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و انگلیش کید تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

9.سایت انگلیش کید تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

10.سایت انگلیش کید تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

11.کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت انگلیش کید هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

12.کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، انگلیش کید حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

13.درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش پروفایل کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به آدرس ایمیلی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

14.درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد.

15.درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به انگلیش کید اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر، وجوه مربوطه حداقل از 72 ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.

16.اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. انگلیش کید تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

17.درصورتی‌که تبلیغاتی در سایت انگلیش کید انجام شود، انگلیش کید هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

18. در محتوای آموزشی تمام تلاش بر این بوده که به یادگیری بهتر زبان انگلیسی به مخاطب کمک شود. بدیهی است نتیجه گرفته شده توسط کاربران متفاوت بوده و تضمین شده نیست و بستگی به همت و تلاش و تمرین های آنها دارد.

19.تمام محصولات سایت به صورت دانلودی بوده (محصول فیزیکی و ارسال پستی وجود ندارد) و محصولات از بخش پروفایل کاربری بعد از ثبتنام قابل دانلود است.

20.در صورتی که کاربری از محصولات خریداری شده رضایت نداشته باشد. از تاریخ خرید به مدت 10 روز فرصت دارد تا موضوع را با انگلیش کید در میان گذاشته تا وجه او کاملا استرداد گردد.

 

آخرین بروزرسانی 1 آبان 1402

%تخفیف ویژه آموزش زبان انگلیسی کودکان%
مشاهده جشنواره تخفیف