انگلیش کید : آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ،آموزش موزیکال، مکالمه ، حروف الفبا ، آهنگ ، کارتون ،واژگان انگلیسی ، دوره های آموزشی انگلیسی برای کودکان

سوالات متداول

آیا آموزشهای ما فقط مخصوص کودکان است؟

خیر . آموزشهای ما برای هر فردی با هر رنج سنی مناسب است ولی برای کودکان بهینه تر است. مسلما اگر آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان را به کودکان بدهید چیزی یاد نمیگیرند ولی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را به بزرگسالان بدهیم آنها هم یاد میگیرند.خیلی از پدر و مادرها اذعان دارند که با آموزشهای ما همراه کودک خود زبان انگلیسی یاد گرفته اند.

نحوه دریافت محصولات به چه صورت است؟

دریافت کلیه محصولات فقط به صورت “دانلودی” می‌باشد. محصولات دانلودی را از طریق پیشخوان کاربری و قسمت دانلودها میتوانید دانلود کنید. همچنین لینک دانلود تمامی محصولات برای شما ایمیل میشود. همچنین اگر درخواست عضویت در کانال تلگرام محصول خریداری شده را دارید با شماره 09921929275 در تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشید.

چرا امکان ارسال محصولات دانلودی وجود ندارد؟

  • محصولات ما بر روی همه دستگاه ها ( تلویزیون ، کامپیوتر ، موبایل ، تبلت ) قابل پخش است و با توجه به حفظ کیفیت محصولات کاهش حجم مناسبی صورت گرفته تا برای همگان قابل دانلود باشد. بدین صورت شما بلافاصله پس از پرداخت به دانلود محصولات دسترسی دارید و هر زمان و هر جا که اراده کنید میتوانید آنها را در اختیار داشته باشید.
  • با توجه به عدم ارسال از هزینه اضافی بابت پست مرسوله خودداری مینمایید.
  • با توجه به اینکه محصولات ما آپدیت میشوند . میتوانید قسمتهای جدید هر محصول را حتی اگر یک سال از خرید شما گذشته باشد از پیشخوان کاربری خود دانلود نمایید .

چگونه میتوانم سفارش خود را رهگیری کنم؟

محصولات دانلودی نیز از قسمت “دانلودها” در پیشخوان کاربری قابل دانلود هستند. در صورت وجود هرگونه مشکل با شماره 09921929275 در تلگرام یا واتساپ در تماس باشید.

کیفیت محصولات در چه حد است؟

تمامی محصولات انگلیش کید دارای کیفیت بالای صدا و تصویر HD 720p میباشد و در تمام دستگاه ها از جمله “تلویزیون ، گیرنده دیجیتال ، کامپیوتر ، موبایل ، تبلت و … ” قابل پخش است.

مبلغ دوره ها چقدر است؟

مبلغ هر دوره در صفحه آن دوره آمده است . این اطمینان را داشته باشید که ما پایین ترین مبلغ ممکن برای هر دوره را در نظر گرفته ایم تا همگان امکان استفاده از آن را داشته باشند. کافیست هزینه فقط یک ترم کلاس زبان و یا فقط یک ساعت کلاس خصوصی را با مبلغ دوره های ما مقایسه کنید!

چقدر طول میکشد تا محصولات را دریافت کنم؟

لینک دانلود محصولات دانلودی بلافاصله پس از پرداخت به شما نمایش داده میشود. همچنین لینک دانلود محصولات برای همیشه از طریق پیشخوان کاربری در دسترس است. علاوه بر این لینک دانلود محصولات برای شما ایمیل میشود.(حتما پوشه spam میل خود را چک نمایید.)

 

چگونه میتوانم با شما در ارتباط باشم؟

  •  با شماره 75 92 192 0992 تماس حاصل فرمایید.
  • از طریق ارسال تیکت پیشتیبانی از پیشخوان کاربری
  • ارسال ایمیل به آدرس info@englishkid.ir یا englishkidir@gmail.com
  • پیام به تلگرام شماره 75 92 192 0992  یا آیدی ekhelp در تلگرام
  •  دایرکت به صفحه englishkid.ir در اینستاگرام
%تخفیف ویژه آموزش زبان انگلیسی کودکان%
مشاهده جشنواره تخفیف