انگلیش کید : آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ،آموزش موزیکال، مکالمه ، حروف الفبا ، آهنگ ، کارتون ،واژگان انگلیسی ، دوره های آموزشی انگلیسی برای کودکان

ایده هایی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

ایده برای آموزش زبان

برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان روشهای مختلفی وجود دارد اما روشهای قدیمی همیشه بهترین روشها نیستند. همواره ایده های نو باعث میشود کودک خلاق تر شود و زبان جدید را بهتر یاد بگیرد. در این مطلب با بیان ایده هایی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان سعی میکنیم به شما در این امر یاری رسانیم . همچنین اگر شما ایده ای دارید در قسمت نظرات این مطلب بنویسید تا به نام خودتان در همین مطلب منتشر گردد.

◊ بازی “چی داخل کیفه” ؟

در این بازی که بیشتر برای کودکان 7 سال به بالا کاربرد دارد. شما باید یک کیسه پلاستیکی تهیه کنید و اشیایی دلخواه را درون آن قرار دهید. (مثل : سکه ، ساعت ، مداد و …). سپس از بچه ها به فارسی یا انگلیسی بپرسید چی داخل کیسه هست؟ “What’s in the bag”

نیازی به پاسخگویی بچه ها نیست و خودتان یکی یکی اشیا را از داخل کیسه درآورده و به کودکان معرفی کنید . برای مثال با بیرون آوردن سکه بگویید coin .

بعد از اینکه کیسه خالی شد اشیا را به کودک خود بدهید (یا بین کودکان تقسیم کنید) و به او به انگلیسی شی مورد نظر را بگویید تا به شما بدهد و در کیسه قرار دهید.

برای مثال ” I want the (coin)”

قطعا از رقابت و اشتیاق کودکان برای شناسایی اشیا به انگلیسی شگفت زده خواهید شد.

در این بازی کودکان واژگان مختلف انگلیسی و اسم اشیا مختلفی که در کیسه قرار میدهید را به خوبی به انگلیسی یاد میگیرند.

همچنین با ساختارهای جملات انگلیسی مثل …..What’s in the و …..I want the آشنا میشوند.

با توجه به سطح زبان انگلیسی کودک میتوانید بعد از اینکه شی را از کودک گرفتید و در هنگامی که میخواهید آن را به کیسه بازگردانید از ساختار Now, I’m going to put the (coin) in the bag  هم استفاده کنید.

این مطلب بروز رسانی میگردد…

برای مشاهده سایر مقالات آموزشی زبان انگلیسی به کودکان کلیک کنید.

همچنین توصیه میشود سری هم به دوره های جامع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان بزنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%تخفیف ویژه آموزش زبان انگلیسی کودکان%
مشاهده جشنواره تخفیف