انگلیش کید : آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ،آموزش موزیکال، مکالمه ، حروف الفبا ، آهنگ ، کارتون ،واژگان انگلیسی ، دوره های آموزشی انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی به این کودک اشتباه است!

بعضی از پدر و مادر ها هستند تا کودکشان در کودکی شروع به حرف زدن می کند سریع دوست دارند زبان دیگری به کودک آموزش دهند، این کار کاملا اشتباه زیرا فرزند شما هنوز به طور کامل زبان مادری خود را فرا نگرفته و از همه مهم تر او مغز کوچکی دارد و یادگیری دو زبان همزمان برای فرزند کوچک شما بسیار سخت می باشد. برخی دیگر از والدین هرکدام با زبانی دیگر با کودک حرف می زنند که این نوع ارتباط با کودک برایش بسیار دشوار است. پس برای یادگیری زبان دوم به کودکتان سخت نگیرید بگذارید در زمان مناسبش آموزش زبان دیگری را شروع کنید.

آموزش اشتباه زبان انگلیسی

کودکی که هنوز بر زبان اولش مسلط نیست

کودکی که در زبان اولش هنوز مسلط نیست نباید شروع به یادگیری زبان دیگری بکند ولی بعضی از والدین اصرار دارند تا هرچه سریع تر کودکشان زبان دیگری آموزش ببیند که اینگونه آموزش نه تنها باعث یادگیری زبان نمی شود بلکه باعث می شود کودک دیگر علاقه ای به یادگیری نداشته باشد.

کودکان زیر 3 سال

معمولا کودکان در یک سال و نیم شروع به حرف زدن می کنند البته برخی دیگر از کودکان دیرتر سخن می گویند. حرف زدن در کودکان متفاوت است پس نباید از کودک انتظلر داشته باشیم زود حرف بزند. آموزش زبان برای کودکان زیر سه سال ممنوع می باشد چرا که کودک هنوز به طور کامل زبان مادری اش را فرا نگرفته است. پس والدین نباید در یادگیری زبان دوم کودکشان را تحت فشار قرار دهند. والدین باید صبور باشند تا کودکشان به طور کامل بر زبان مادری اش مسلط شود و سپس کم کم شروع به آموزش زبان دوم کنند تا کودک برای یادگیری آن هیجان کافی برای آموزش آن را داشته باشد.

آموزش اشتباه انگلیسی به کودک

تداخل زبانی در محیط دو  زبانه

تداخل زبانی باعث می شود کودک در دامنه لغاتش با مشکل روبه رو شود. این را در نظر بگیرید که کودکان مانند بزرگسالان به راحتی نمی توانند منظورشان را منتقل کنند و شروع زودهنگام زبان دوم باعث می شود تا کودک نسبت به همسالان خود طرد شود. وقتی کودک متوجه این قضیه شود کم کم از یادگیری زبان فاصله می گیرد و باعث خجالتی و اعتماد به نفس پایین کودک می شود.

چگونه کودکان را به زبان انگلیسی علاقه مند کنیم

برای علاقه مندی کودک شما به زبان انگلیسی ابتدا باید والدین خود را به این زبان علاقه مند نشان دهند تا کودک خواهان یادگیری این زبان شود. اگر اشیا و کلمه ای که یادگیری آن آسان است می خواهید به کودک بگویید که به چه معناست با کودک به دنبال معنی آن باشید. مثلا برای تعطیلات خود به شمال ایران رفته و اقدام به اجاره ویلا شمال لب دریا کرده اید زمانی که به دریا می روید می توانید برای علاقه مندی بیشتر کودکتان آنچه را که در اطراف دریا و خود میبیند را در ذهن بسپارید سپس به دنبال معنی آن با فرزندتان بروید اینگونه آموزش باعث یادگیری بهتر و علاقه مندی بیشتر کودکان می شود و هنگامی که  فرزندتان در جایی با اشیایی برخورد کرد سریع برای جستجو معنی آن نزد شما می آید و این نشان می دهد که کودک شما دوست دارد زبان دیگری را یاد بگیرد.

آموزش درست زبان انگلیسی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%تخفیف ویژه آموزش زبان انگلیسی کودکان%
مشاهده جشنواره تخفیف